Rūmenes muiža – brīdis ārpus ikdienas

Septembris ir brīnišķīgs laiks, lai izjustu gadalaiku maiņu. Izbaudiet brīdi ārpus ikdienas arī rudenī, izvēloties kādu no mūsu apartamentiem Vēsturiskajā staļļa ēkā vai Dārza māju. Vēsturiskajā stallī katram apartamentam ir atsevišķa ieeja ar privātu terasi. Dārza māja ar trīs apartamentiem, dzīvojamo istabu un mazu virtuvi ir ideāla vieta lielākai kompānijai, kura vēlās izbaudīt mierpilnu atpūtu mājā ar savu privāto dārzu. Rezervācijas ir iespējams veikt līdz 2020. gada 4. oktobrim.

Rudens un ziemas sezonā piedāvājam rezervēt Kungu māju, Dārza māju vai ekskluzīvi visu muižas teritoriju. Par viesu maltītēm rūpēsies šefpavārs Lauris Aleksejevs ar savu komandu no restorāna 36.līnija. Papildus informācija un rezervācijas pa e-pastu rumene@hotelbergs.lv 

Rūmenes muiža ir ekskluzīvs pieczvaigžņu lauku īpašums, lieliska vieta, lai aizbēgtu no ikdienas steigas un izbaudītu dažādās atpūtas iespējas. Jūsu uzturēšanās laikā mēs iesakām autentisko latviešu pirts rituālu ar mūsu pirtnieku ezera krasta pirts mājā, atslābinošu masāžu Kungu mājā vai golfa spēli mūsu četru bedrīšu golfa laukumā ar deviņām izsitienu pozīcijām.

Pirms ierašanās, lūgums savlaicīgi veikt rezervāciju vai sazināties ar mums. Mūsu viesnīcas viesu ērtībai, Kungu māja un tai pieguļošā teritorija ir pieejama tikai viesnīcas viesiem ar iepriekš apstiprinātu numura rezervāciju.

*Ēdināšana ir pieejama tikai viesnīcas viesiem.