Viesnīcas “Hotel Bergs” privātā lauku rezidence Rūmenes muiža aicina izbaudīt aristokrātisko Latvijas lauku muižas atmosfēru.

Privātu svinību un korporatīvu pasākumu rīkošanai pieejams gan viss muižas ansamblis ekskluzīvai izmantošanai, gan iespējama atsevišķu muižas ēku noma. Atbilstoši viesu skaitam un vēlmēm, Rūmenes muižas komanda piedāvā pilnu pasākuma organizēšanu, kas ietver:

aizraujošas muzikālas performances;
atraktīvu vakara vadītāju;
telpu estētisko noformējumu;
viesu uzņemšanu;
izsmalcinātas uzkodas un izmeklētus dzērienus no muižas šefpavāriem.  

***

Svinību un pieņemšanu organizēšanai līdz 100 personām Rūmenes muiža piedāvā Kungu māju. Ēkas vēsturiski elegantajā un estētiskajā interjerā īpašu noskaņu iegūst gan balles un kāzu svinības, gan klasiskie un mūsdienu koncerti un izrādes, gan korporatīvas pieņemšanas. Kungu māja pieejama gan dienas pasākumiem, gan svinībām ar viesu nakšņošanu muižas apartamentos.

 

***

Dienas pasākumu organizēšanai līdz 30 personām Rūmenes muiža piedāvā Cafe Rūmene telpas.
Tā ir piemērota nelielu svinību un konferenču organizēšanai.

***

Konferenču organizēšanai līdz 30 personām Rūmenes muiža piedāvā vēsturisko Vāgūža ēku ar koferenču zāli.
Tā ir piemērota nelielu saviesīgu vai lietišķu pasākumu organizēšanai, vai kā augstākā līmeņa tikšanās vieta uzņēmumiem un privātpersonām, kas ciena lauku eleganci un vērtības.

Pēc piepildītas dienas programmas vai mierpilnai korporatīvajai atpūtai muižas viesus gaida latviešu autentiskā Pirts māja ezera krastā ar SPA procedūrām. Katram viesim procedūras tiek pieskaņotas individuāli. Īpašs piedzīvojums enerģijas apmaiņai ar dabu ir tradicionālie latviešu pirts rituāli ķermeņa un gara možumam.        

Visiem pasākumiem restorāna komanda piedāvā viesu ēdināšanu no uzkodu un dzērienu pasniegšanas līdz vairāku kārtu gardēžu maltītei ar izmeklētiem vīniem no muižas plašās vīnu kolekcijas. Visās muižas telpās ir nodrošināts mūsdienīgākais tehniskais aprīkojums.

 

Papildus informācija un rezervācijas pa e-pastu rumene@hotelbergs.lv vai tālruni 67770960.