Medības

Latvija ir viena no bagātākajām Eiropas valstīm mežu platībā - 56% no valsts teritorijas. Dabas skaistums, lieli mežu masīvi, gleznaini ezeri, daudz medījamo dzīvnieku un daudz dažādu putnu sugu mežos, purvos, un netālu no ezeriem - Latvija ir ideāla izvēle medībām. Medības varētu būt profesija, sports, atpūtas spēle vai dzīvesveids. Katras medības ir neaizmirstamas - jums nekad nebūs identiska medību pieredze kā citiem. Vai jūs medījums ir Latvijā lielākais alnis vai pīle, Jums noteikti būs savs mednieka stāsts, ko stāstīt.

Medniekiem ir iespēja medīt dzīvniekus, kas ir lielā skaitā Latvijā, bet kuri ir aizsargāti un, kurus nedrīkst medīt citur. Latvijas meži ir mājvieta lielam skaitam staltbriežu, mežacūku, bebru, lūšu, vilku un aļņu, kas var būt kā garšīgs ēdiens, kā arī iespaidīga trofeja, piemēram, aļņu un staltbriežu ragi, mežacūku ilkņi un lūšu kažokāda. Medību sezona ir no 1.aprīļa līdz nākamā gada 31.martam. Gada sezonas virsotne ir no 1. oktobra līdz 31. Janvārim, taču patīkamākais laiks medībām stāvus ir vasarā.

Rūmenes Muiža ir ideāla mednieku pulcēšanās vieta. Rūmenes muiža ir elegants 19.gadsimta neogotikas dārgakmens, kuru ieskauj septiņu hektāru ainavu parks izraktajā Rūmenes ezera krastā. Ozols, dolomīts, daudz gaismas, antīkas mēbeles un modernākās tehnoloģijas smalkā veidā iebūvētas senajās velvēs. Greznība, mierīga un intīma atpūta, gardēžu virtuve, augstākā servisa pakalpojumi, nebeidzama kvalitāte un ekskluzīva muižas izmantošana radīs neparastu pieredzi un neaizmirstamu piedzīvojumu.

Liels, privāts medību rezervāts atrodas tiešā Rūmenes muižas tuvumā. Aiz tā ir publiski pieejami meži ar savvaļas dzīvniekiem un labi aprīkotiem novērošanas torņiem. Gardas brokastis var tikt pasniegtas pirms saullēkta un karsta zupa – turpat medību vietā uz vietas. Pēc aizraujošām medībām Jūs variet baudīt izsmalcinātas vakariņas skaistā Ēdamistabā, sēdēt pie kamīna dzerot vīnu un smēķējot cigārus Bibliotēkā, cept vepri atvērtās virtuves kamīnā, vai pirms došanās uz Muižkunga apartamentu atpūsties, stāstīt mednieku stāstus vai stratēģiju nākamo dienu medībām saunā. Ideāls vakara noslēgums ideālai atpūtai!

Mums ir ļoti liels gandarījums palīdzēt Jūsu medību ceļojuma plānošanā. Mēs palīdzēsim ar visu nepieciešamo informāciju no medību dokumentu sagatavošanas līdz trofeju piegādāšanai uz Jūsu norādīto galamērķi, kas ļaus Jums izbaudīt gan medību braucienu, gan Rūmenes muižu. Mūsu galvenais mērķis ir, lai medību ceļojums sniedz tieši to gandarījumu, ko mūsu klienti vēlas un daudz vairāk, nekā viņi sagaida.

Katrs medību ceļojums Rūmenes muižā ir atšķirīgs un unikāls, tāpēc mēs būtu pagodināti piedāvāt Jums individuālu piedāvājumu, balstoties uz Jūsu īpašajām prasībām. Izbaudiet šo unikālo pieredzi ar mums un Jūs būsiet pārsteigts!